Bir kediyle yaşamanın size kazandıracağı 10 şey

Kediniz varsa, onlar hayatınızı daha güzel bir yer haline getirir. İnternette kedilerin bencil varlıklar olduğuna dair yazılanlara kulak asmayın. Kedilere sevgi gösterirseniz onlar da karşılığını verecektir. Hayatınızda bir kediniz varsa hayatınızı daha da mükemmel bir hale getirecektir. Evinizde kedi beslemenin iyi yanları neler mi? Beraber bakalım…

Cats Will Make Your Life Better

Kediler tutkulu hayvanlardır. İster kabul edin ister etmeyin kediler hayatınızı daha iyi bir hale sokar. Kedinizle üzüntünüzü ve problemlerinizi paylaşabilirsiniz. Kedinizle mutluluğunuzu da paylaşabilirsiniz. Kediniz sizin için iyi zamanda da kötü zamanda da orada.

Cats Will Make Your Life Better

Kedinize her şeyi anlatın. Sizi dinleyeceklerdir. İş yerinde kötü bir gün mü geçirdiniz? Yoksa yeni açılan bir restoran mı keşfettiniz? Birine bir şeyler anlatmak istediğinizde kediniz sizi dinleyen biri olarak orada olacaktır.

Cats Will Make Your Life Better

Kedinizi sizi istiyor. Kediniz göstereceğiniz sevgi ve ilgiyi görmeyi çok istiyor. İhtiyaç duyulmak iyi bir histir bu bir kediden gelince de çok iyidir.

Cats Will Make Your Life Better

Kediniz hayatınızı daha iyi bir hale sokar çünkü nefret ettiğiniz kişiden o da nefret eder. Kediniz sizin ruh eşiniz ve aynı zamanda da suç ortağınız olabilir. Kedinizle aynı konularda sevginizi paylaşmanız kedinizle olan bağınızı güçlendirir.

Cats Will Make Your Life Better

Eğer diyet yapıyorsanız kediniz sizi izliyor olacaktır. Diyetin dışına çıkmak için buzdolabını açtığınızda kedinizin bir çift gözü size bakıyor olacaktır. Bunu bir düşünün.

Cats Will Make Your Life Better

Kediniz sizi güldürerek de hayatınızı güzelleştirebilir. Uyuduklarında girdikleri komik bir şekilde de olabilir veya yaptıkları saçma bir şey de olabilir. Kahkaha garantisi var. Kedinizi giydirip ortalıkta komik bir kıyafetle gezmesini sağlamak da kahkaha attıracaktır.

Cats Will Make Your Life Better

Yavru bir kediyi büyütüp yetiştirmek sorumluluk sahibi olmanızı sağlayacaktır. Kedinizin yiyeceğe, sevgiye ve ilgiye ihtiyacı var. Bu sizi daha sorumlu ve kararlı bir insan yapacaktır. Bu durum etrafınızdaki insanlara da yansır.

Cats Will Make Your Life Better

Bir kediniz varsa eve geldiğinizde asla yalnız olmazsınız. Günün yorgunluğunu bir kadeh içecekle atmak istiyorsanız kediniz de size katılacaktır. Yine de kendisine ikram etmeyin.

Cats Will Make Your Life Better

Yatakta tembellik yapma zamanı bir kediniz varsa çok daha iyidir. Sizin için guruldar ve sizi daha da evde hissettirir. Tüylü, sıcak bir hayvanla beraber uykuya dalmak gibisi yoktur.

Cats Will Make Your Life Better

Kediniz varsa onu kusurlarıyla kabul etmek sizi mükemmelleştirir. Böylece insanları da olduğu gibi kabul edersiniz. İnsanları yargılamaktan vazgeçer, insanları ve hayatı olduğu gibi kabul etmeyi öğrenirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Yorum ekle