Kediyi gerilerinde bıraktılar ama hatalarını fark ettiler

Kediler oldukça bağımsız ve canları ne yapmak isterse onu yapmayı tercih eden hayvanlardır. Ancak yine de büyük bir çoğunun yapmak istediği şey insan ailesinin dizine kıvrılmak ve bütün günü orada geçirmektir.

 

Hırvatistan’da sokağa atılan bir sokak kedisinin, dünyayı gezen bir çiftin karavanına girdikten sonra hayatı değişti ama olay hiç bu şekilde planlanmamıştı.

 

Karavanlarıyla gezen Margaret ve Ladi geceleri uyurken kapıları açık bırakıyor. Bu meraklı kedinin yanlarını geleceğinden habersiz bir şekilde uyuyorlardı. Margaret “Bu kediye hemen o esnada tutulduk” diyor.

Birçok sokak kedisi yabancılara yanaşmayı tercih etmezken bu kedi arkadaş canlısı ve ilgiye aç bir şekilde yanlarına geldi. Çiftin yürüyüşlerinde kedi de eşlik etti ve hep yanlarında yer aldı.

 

Çift kediyle çok hızlı bir şekilde kaynaştı ve ismini Millie Kua koydular. Margaret Facebook paylaşımında “Bizi seçmiş gibi görünüyor. Karavanımızda oldukça rahat davranıyor ve her köşesini inceliyordu. Oldukça sakin bir kedi. Bir hayvanımın olmasını istiyordum ama seyahat ederken yanımızda bir kedinin olması önceliğimiz değildi” diye yazdı.

Günler süren maceralarının ardından çift alandan ayrılma hazırlıklarına başladı. Millie’yi kendi bölgesinde bırakmanın en iyisi olacağını düşündüler.

 

Yolculuğun başlamasından beş saat sonra ne kadar büyük bir hata yaptıklarının farkına vardılar. Hemen geri döndüler ve bu tatlı kediyi bulmaya çalıştılar. Margaret “Senin için geri dönüyoruz. Seni hiç bırakmamalıydık” diyordu.

 

Beş saat daha süren dönüş yolculuğunun ardından Millie Kue hemen yanlarına geldi. Artık yeni yuvası olacak olan karavana atladı ve Margaret ile Ladi’nin sonraki seyahatlerine üçüncü bir arkadaş olarak katıldı.

 

Görünen o ki Millie bir daha terk edilmeyecek. Hangi macera olursa olsun Millie yanlarında olacak. Millie’nin yeni maceralarını daha yakından görebilmek için instagram hesaplarından takip edin.

 

Stray Kitten Won't Let Traveling Couple Leave Her Behind

Sometimes animals just choose to be part of your family ❤️️

The Dodo paylaştı: 7 Haziran 2019 Cuma

 

 

 

 

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Yorum ekle