Kuşların gizemli dünyasını hiç bu kadar yakından görmediniz

Kuşlar her zaman özgürlüğün sembolu olmuşlardır. Kuşları özgür kılan uçma kabiliyetleri nedeniyle bizim için her zaman merak uyandırıcı yaratıklar olarak görünüyor. Neyse ki artık kuşları yakından görmek için bir kafese ihtiyacımız yok. Otomatik fotoğraf makineleri ile kuşların hiç bilinmeyen yanlarını gözlemleyebiliyoruz.
 

Sosyal medyada Ostdrossel ismiyle bilinen Lisa kuşların bu ilgi çekici doğasına merak salmış. Amanya’dan ABD’ye giden Lisa yaşadığı yerdeki kuşları yakından görmek için kamera tuzakları kurdu.

 

Kuşları yemlerle çeken Lisa günde 7 bine yakın fotoğraf çekebiliyor. Bu fotoğraflara baktığınızda kuşların bazılarının zamanla tanıdık simalara dönüştüğünü görebiliyorsunuz.

Lisa’yı bu sayfalardan takip edebilirsiniz: ostdrossel.tumblr.com | Facebook | Instagram | twitter.com | Etsy

Woman Feeds Birds And Captures Stunning Close-Up Photos While Eating (New Pics)

Woman Feeds Birds And Captures Stunning Close-Up Photos While Eating (New Pics)Woman Feeds Birds And Captures Stunning Close-Up Photos While Eating (New Pics)Woman Feeds Birds And Captures Stunning Close-Up Photos While Eating (New Pics)Woman Feeds Birds And Captures Stunning Close-Up Photos While Eating (New Pics)Woman Feeds Birds And Captures Stunning Close-Up Photos While Eating (New Pics)Woman Feeds Birds And Captures Stunning Close-Up Photos While Eating (New Pics)

 

Woman Feeds Birds And Captures Stunning Close-Up Photos While Eating (New Pics)

 

 

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Yorum ekle